Чи може культорганізатору надаватись відпустка як педагогічному працівнику

Мінсоцполітики роз’яснило щодо тривалості щорічної основної відпустки культорганізатора навчального закладу

Вихідні та робочі 2020

Мінсоцполітики у листі від 24.02.2016 № 54/13/116-16 роз’яснило щодо тривалості щорічної основної відпустки культорганізатора навчального закладу.

Відповідно до частини шостої статті 6 Закону України «Про відпустки»   від 15.11.1996 № 504/96-ВР керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів (к. дн.) у порядку, затверджуваному КМУ.

Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам (далі — Порядок) затверджено постановою КМУ від 14.04.1997 № 346.

Розділом IV «Вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, професійно-технічні навчальні заклади» додатка до Порядку не передбачено надання культорганізатору щорічної основної відпустки тривалістю до 56 к. дн.

Щорічна основна відпустка працівників, не передбачених додатком до Порядку, має становити 24 к. дн.

Водночас працівникам з ненормованим робочим днем може надаватися щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці тривалістю до 7 к. дн. згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою.

Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Документація з цивільного захисту в ЗДО

Які документи з цивільного захисту потрібно складати у закладі дошкільної освіти? Вам на допомогу – корисна таблиця з посиланнями на нормативно-правові акти
116

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно нового Закону про дошкільну освіту
54325

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді