Чи може культорганізатору надаватись відпустка як педагогічному працівнику

Мінсоцполітики роз’яснило щодо тривалості щорічної основної відпустки культорганізатора навчального закладу

Вихідні та робочі 2020

Мінсоцполітики у листі від 24.02.2016 № 54/13/116-16 роз’яснило щодо тривалості щорічної основної відпустки культорганізатора навчального закладу.

Відповідно до частини шостої статті 6 Закону України «Про відпустки»   від 15.11.1996 № 504/96-ВР керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам надається щорічна основна відпустка тривалістю до 56 календарних днів (к. дн.) у порядку, затверджуваному КМУ.

Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам (далі — Порядок) затверджено постановою КМУ від 14.04.1997 № 346.

Розділом IV «Вищі навчальні заклади, заклади післядипломної освіти, професійно-технічні навчальні заклади» додатка до Порядку не передбачено надання культорганізатору щорічної основної відпустки тривалістю до 56 к. дн.

Щорічна основна відпустка працівників, не передбачених додатком до Порядку, має становити 24 к. дн.

Водночас працівникам з ненормованим робочим днем може надаватися щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці тривалістю до 7 к. дн. згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою.

Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

БКДО: Державний стандарт дошкільної освіти

Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.
91071

Інституційні аудити: чи будуть у 2024/2025 н. р.

У лютому 2024 року МОН дало старт позаплановим інституційним аудитам і перевіркам закладів освіти. Що вже відбулося і що чекає заклади освіти в 2024 році — читайте у статті
750

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді