У шкільних їдальнях Криму можуть з’явитися термінали

До початку нового навчального року у шкільних їдальнях Криму мають з’явитися термінали для розрахунку кредитними картками. Однак проект остаточно ще не схвалений міською владою Сімферополя.

У шкільних їдальнях Криму пропонують встановити термінали. Користуватися послугою зможуть тільки клієнти Приватбанку, який виступає головним організатором проекту.

Представники банку зазначають, що головною метою проекту є підвищення гігієни учнів, адже готівка є рознощиком хвороботворних бактерій.

Остаточне рішення про перехід на електронні платежі ще не було схвалено міськвиконкомом. Це підтвердила Тетяна Сухіна, начальник управління освіти міськради Сімферополя.  

«Поки презентації проекту для керівників шкіл ми не проводили. Чіткої установки немає, — запевнила начальник управління. — Питання в даний момент у міськвиконкомі на обговоренні. Коли буде прийнято якесь рішення, воно вийде на обговорення керівників і буде тільки на користь дітей».

Т. Сухіна підкреслила, що вимоги щодо оформлення кредитних карт для харчування у шкільних їдальнях немає і бути не може, оскільки це порушує права як дитини, так і її батьків.

Експериментальний характер можливого введення електронних платежів у шкільних їдальнях підтвердив мер Сімферополя  Віктор Агєєв.

«Для того щоб гроші, які видаються батьками, були використані саме на харчування, а не на щось інше, була така пропозиція. Це експеримент. Якщо це влаштує батьків, будемо робити, якщо не влаштує — звичайно, не будемо», — запевнив міський голова і додав, що готівковий розрахунок у шкільних буфетах та їдальнях збережеться.

Нагадаємо, що ідею впровадження терміналів для оплати у шкільних буфетах 2 квітня 2013 року озвучив віце-прем’єр Ілля Глазков.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дії у разі виникнення пожежі в школі

У разі виникнення пожежі дії працівників навчального закладу, залучених до її гасіння, мають бути спрямовані на убезпечення людей, перш за все дітей, їх евакуацію та порятунок
62018

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12186

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді