МОН радить закуповувати документацію у державних підприємств

Міністерство освіти і науки України звертається до загальноосвітніх навчальних закладів із проханням закуповувати ділову документацію у державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства. Про це йдеться у Листі Міністерства №1/9-306 від 26.04.2013.

Міністерство освіти і науки (МОН) рекомендує загальноосвітнім навчальним закладам здійснювати закупівлю ділової документації лише у тих підприємств, що належать до сфери управління Міністерства.

Про це йдеться у Листі Міністерства від 26.04.2013 «Про закупівлю та використання обов'язкової ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах».

МОН зауважує, що Інструкцією з ведення ділової документації у загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів встановлені правила документування діяльності загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм.

Регіональні управління освіти і науки мають самостійно забезпечувати дотримання вимог щодо наявності в учасників конкурсних торгів свідоцтв про визнання відповідності педагогічним вимогам на продукцію, що закуповується.

Міністерство звертає увагу на те, що окремі недержавні підприємства під час видруку продукції фальсифікують інформацію щодо отримання свідоцтв про визнання відповідності педагогічним вимогам засобів навчання та обладнання.

«З метою уникнення порушень вимог законодавства щодо недопущення використання в загальноосвітніх навчальних закладах ділової документації, що не відповідає педагогічним вимогам, відповідно до єдиних зразків обов'язкової ділової документації та СОУ 22.2-02477019-17:2011, рекомендуємо звертатися до державних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства, які реалізують продукцію, що має свідоцтва про визнання відповідності педагогічним вимогам засобів навчання та обладнання навчального і спеціального призначення для дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів», — зазначено у документі.

Нагадаємо, що до переліку обов'язкової ділової документації включено книги наказів та обліку, класні журнали, табелі успішності учнів та учнівські квитки для учнів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
402415

Оцінювання навчальних досягнень учнів

Під час внутрішнього контролю в навчальному закладі вивчають різні питання. Одне з них — рівень навчальних досягнень учнів. Щоб правильно встановити рівень навчальних досягнень учнів, слід дотримуватися визначених критеріїв
180661

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді