Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебування дитини у закладах громадського харчування та сфери розваг у нічний час», який забороняє дітям до 16 років перебувати у нічних розважальних закладах без супроводу батьків.
Верховна Рада у другому читанні підтримала законопроект, яким передбачена заборона відвідання дітьми до 16 років нічних розважальних закладів із 22:00 по 06:00.
За проект закону проголосували 350 народних депутатів, повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради України.
Законом забороняється дітям віком до 16 років із 22:00 до 6:00 перебувати у закладах, в яких проводиться діяльність у сфері розваг, та закладах громадського харчування, якщо їх не супроводжує принаймні один з батьків чи інший законний представник дитини.
Закон надає право власникам відповідних закладів вживати заходів з метою недопущення дітей за відсутності документів, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.
Порушення Закону передбачається стягнення штрафу від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 340 до 850 грн..
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?