У Сінгапурі поширюється практика навчання дітей за допомогою соцмережі. Учителі використовують Facebook та Twitter для розміщення домашніх завдань і корисних посилань.
У початкові школі Сінгапуру на уроці з математики учитель дає завдання учням у Facebook, де розміщує посилання на відповідні веб-сторінки. Вирішене завдання та отримані відповіді школярі мають надсилати на сторінку вчителя у Twitter.
Окрім того, у соцмережі діти пишуть резюме уроків з англійської мови. Учителі та учні використовують також комп'ютерну графіку під час навчання основам економіки та мистецтвознавства.
Як відомо, уряд Сінгапуру вклав значні інвестиції з метою впровадження новітніх технологій та вдосконалення системи освіти. На думку місцевих освітян, соцмережа допомагає дітям досягти кращих результатів у навчанні.
Нагадаємо, що у 2010 році школа Річмонда у м. Богота (Колумбія) запровадила експериментальний проект, учасниками якого стали 12 учнів 9-12 років. Їх познайомили з перевагами Facebook та Google для того, щоб вони могли поділитися знаннями з родиною та друзями. У результаті проект став невід'ємною частиною шкільної програми ІТ.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок