У Сінгапурі поширюється практика навчання дітей за допомогою соцмережі. Учителі використовують Facebook та Twitter для розміщення домашніх завдань і корисних посилань.
У початкові школі Сінгапуру на уроці з математики учитель дає завдання учням у Facebook, де розміщує посилання на відповідні веб-сторінки. Вирішене завдання та отримані відповіді школярі мають надсилати на сторінку вчителя у Twitter.
Окрім того, у соцмережі діти пишуть резюме уроків з англійської мови. Учителі та учні використовують також комп'ютерну графіку під час навчання основам економіки та мистецтвознавства.
Як відомо, уряд Сінгапуру вклав значні інвестиції з метою впровадження новітніх технологій та вдосконалення системи освіти. На думку місцевих освітян, соцмережа допомагає дітям досягти кращих результатів у навчанні.
Нагадаємо, що у 2010 році школа Річмонда у м. Богота (Колумбія) запровадила експериментальний проект, учасниками якого стали 12 учнів 9-12 років. Їх познайомили з перевагами Facebook та Google для того, щоб вони могли поділитися знаннями з родиною та друзями. У результаті проект став невід'ємною частиною шкільної програми ІТ.
Часто у класі учні галасують та активно виражають свої емоції. Перша реакція вчителя — зауваження, десята — крик. Дізнайтеся, чи доцільно взагалі сварити дітей за шум у класі та чому голосне спілкування може бути корисним.
Зміст освітнього процесу в закладі дошкільної освіти реалізовують відповідно до вимог чинних програм розвитку, виховання й навчання дітей. Вибір програм на навчальний рік обговорює та затверджує педагогічна рада закладу
Офіційно днем усіх педагогів вважають День працівників освіти. Та працівники дошкілля послідовно обстоюють своє окреме свято. Дізнаймося, як і відколи
Людина може за життя ніколи не зустріти журналіста, повара чи бухгалтера. Але кожна людина зустрічається з учителем
Як провести заняття з образотворчого мистецтва, щоб зацікавити і надихнути малюванням усіх дошкільників, незалежно від віку й рівня підготовки