«Інформаційно-комп’ютерні ресурси у методичній діяльності ДНЗ» у Миколаєві

21 травня 2013 року відбулося урочисте відкриття проекту «Інформаційно-комп’ютерні ресурси у методичній діяльності дошкільного навчального закладу». Мета проекту — підвищення професійної компетентності вихователів-методистів ДНЗ у впровадженні інформаційно-комунікаційних технологій.

21 травня 2013 року за сприяння Миколаївського науково-методичного центру та Миколаївської науково-педагогічної бібліотеки відбулося відкриття проекту «Інформаційно-комп’ютерні ресурси у методичній діяльності дошкільного навчального закладу».

Відкрили його директор НМЦ О. Удовиченко та директор науково-педагогічної бібліотеки Т. Роскіна.

У відкритті проекту взяли участь головні спеціалісти управління освіти — Н. Іванова та В. Кузнєцова, які зазначили, що реалізація цього проекту сприятиме підвищенню професійної компетентності вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів міста у питаннях упровадження інформаційно-комунікаційних технологій у систему методичної роботи.

Заступник директора науково-педагогічної бібліотеки К. Картузов та методист НМЦ І. Романюк ознайомили учасників проекту з орієнтовним планом кожного етап проекту.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді