Учені виявили причину дитячої неслухняності

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Канадські вчені з’ясували, чому діти не слухаються. На їхнє переконання причиною неслухняності є «дитяча амнезія», яка виникає внаслідок стрімкого розвитку нервових клітин у гіпокампі. Лише після 3 років дитина стає здатною до зберігання довгострокових спогадів.

Неврологи з Канади з’ясували причину неслухняності дітей. За словами співробітника Дитячої лікарні в Торонто Пола Френкленда, це відбувається через «дитячу амнезію».

Як повідомляють іноземні ЗМІ, так звана «дитяча амнезія» викликана стрімким розвитком нервових клітин у гіпокампі, що відповідає за закарбовування подій і зображень у пам’яті.

Після 3-х років розвиток нейронів уповільнюється і дитина може формувати довгострокові спогади. До цього віку на формування нейронів дитина витрачає стільки енергії, що часом не в змозі запам’ятовувати настанови батьків.

Теорію Френкленда підтвердив експеримент, проведений дослідником на мишенятах. Науковець навчив їх рухатися лабіринтом, однак вони, як і діти, за кілька днів усе забули.

Після того як дослідник «загальмував» розвиток нейронів, мишенята стали в змозі зберігати довгострокові спогади.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103042

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103046

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121330

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді