Учені виявили причину дитячої неслухняності

Канадські вчені з’ясували, чому діти не слухаються. На їхнє переконання причиною неслухняності є «дитяча амнезія», яка виникає внаслідок стрімкого розвитку нервових клітин у гіпокампі. Лише після 3 років дитина стає здатною до зберігання довгострокових спогадів.

Неврологи з Канади з’ясували причину неслухняності дітей. За словами співробітника Дитячої лікарні в Торонто Пола Френкленда, це відбувається через «дитячу амнезію».

Як повідомляють іноземні ЗМІ, так звана «дитяча амнезія» викликана стрімким розвитком нервових клітин у гіпокампі, що відповідає за закарбовування подій і зображень у пам’яті.

Після 3-х років розвиток нейронів уповільнюється і дитина може формувати довгострокові спогади. До цього віку на формування нейронів дитина витрачає стільки енергії, що часом не в змозі запам’ятовувати настанови батьків.

Теорію Френкленда підтвердив експеримент, проведений дослідником на мишенятах. Науковець навчив їх рухатися лабіринтом, однак вони, як і діти, за кілька днів усе забули.

Після того як дослідник «загальмував» розвиток нейронів, мишенята стали в змозі зберігати довгострокові спогади.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді