Канадські вчені з’ясували, чому діти не слухаються. На їхнє переконання причиною неслухняності є «дитяча амнезія», яка виникає внаслідок стрімкого розвитку нервових клітин у гіпокампі. Лише після 3 років дитина стає здатною до зберігання довгострокових спогадів.
Неврологи з Канади з’ясували причину неслухняності дітей. За словами співробітника Дитячої лікарні в Торонто Пола Френкленда, це відбувається через «дитячу амнезію».
Як повідомляють іноземні ЗМІ, так звана «дитяча амнезія» викликана стрімким розвитком нервових клітин у гіпокампі, що відповідає за закарбовування подій і зображень у пам’яті.
Після 3-х років розвиток нейронів уповільнюється і дитина може формувати довгострокові спогади. До цього віку на формування нейронів дитина витрачає стільки енергії, що часом не в змозі запам’ятовувати настанови батьків.
Теорію Френкленда підтвердив експеримент, проведений дослідником на мишенятах. Науковець навчив їх рухатися лабіринтом, однак вони, як і діти, за кілька днів усе забули.
Після того як дослідник «загальмував» розвиток нейронів, мишенята стали в змозі зберігати довгострокові спогади.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок