Затверджено Положення про Всеукраїнський конкурс інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти. Щорічний конкурс проводиться з метою впровадження інноваційних компонентів, що мають поліпшити результати освітньої діяльності в ПТНЗ.
За ініціативи Міністерства освіти і науки затверджено Положення про Всеукраїнський конкурс інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти.
Як повідомляє Міністерство освіти і науки, даний конкурс проводиться щорічно з метою виявлення та впровадження освітніх, навчальних, виробничих компонентів для поліпшення результатів освітньої діяльності в ПТНЗ та удосконалення науково-методичної роботи з творчими педагогічними і керівними кадрами, які здійснюють інноваційну освітню діяльність у сфері професійно-технічної освіти.
Учасниками конкурсу можуть стати усі ПТНЗ країни, в яких здійснюється робота з впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес.
Конкурс передбачає два етапи:
- Республіканський (Автономна Республіка Крим), обласний, міський (міст Києва та Севастополя), за результатами якого визначаються три переможці;
- Всеукраїнський.
Детальна інформація за посиланням.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?