Сьогодні Україна відзначає День захисту дітей. До цього дня приурочені урочисті заходи, спрямовані на підтримку та розвиток дітей.
Починаючи з 1998 року, Україна відзначає День захисту дітей щорічно 1 червня.
Ця дата була встановлена відповідно до Конвенції ООН про права дитини, яка вступила в силу в нашій державі у вересні 1991 року. Цей документ засвідчує права дітей на освіту, використання досягнень культури та право на відпочинок.
Свято в Україні було приурочене до Міжнародного дня захисту дітей, яке світова спільнота відзначає з 1950 року.
У цього свята є власний прапор. На зеленому тлі, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі, розміщені фігурки — червона, жовта, синя, біла і чорна. Вони символізують різноманітність і толерантність. Знак Землі, розміщений у центрі, — це символ нашого загального дому.
Традиційно до свята на державному рівні готуються урочистості та різноманітні заходи, спрямовані на підтримку та розвиток дітей.
День захисту дітей — це перш за все нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей та сприяти їхньому зростанню.
Щиро вітаємо зі святом! Бажаємо сонячного настрою та взаєморозуміння!
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?