Читайте в червневому номері журналу «Практичний психолог: Дитячий садок»

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Вийшов друком свіжий номер (№ 6/2013) спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Дитячий садок», який присвячено діяльності психологічної служби системи освіти.

Темою червневого номера журналу «Практичний психолог: Дитячий садок» є діяльність педгогічної служби системи освіти. Пропонуємо детальніше ознайомитися з випуском.

У статті «Психологічна служба системи освіти України: специфіка діяльності та особливості її вивчення» читайте про сучасний етап розвитку психологічної служби системи освіти України та про запровадження нових форм та методів роботи з працівниками психологічної служби.Крім того, у статті подано програму вивчення стану функціонування психологічної служби системи освіти району (міста), яка стане вам у пригоді в професійної діяльності.

Про шляхи попередження труднощів адаптації майбутніх першокласників, специфіку роботи психологічної служби району в цьому напрямі читайте у статті «Робота психологічної служби району щодо попередження шкільної дезадаптації у першокласників». Тут ви також знайдете рекомендації щодо організації та проведення діагностичного дослідження психологічної готовності дитини до систематичного навчання в школі, щодо розвитку пізнавальної сфери майбутнього першокласника та формування мотивів учіння та позитивного ставлення дитини до школи.

А про те, як полегшити процес звикання дітей від чотирьох років до нових умов життєдіяльності, як зрозуміти «дорослого» новачка та запобігти виникненню можливих проблем у його розвитку та особистому ставленні — зі статті «Дорослий» новачок у дитячому садку».

Про все це та про іншу важливу, актуальну та цікаву інформацію дізнавайтеся зі сторінок щомісячного спеціалізованого журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Освітня субвенція у 2025 році: який розподіл коштів

Освітня субвенція — це один із трансфертів, що отримують місцеві бюджети з державного бюджету на спільні цільові програми. Про обсяги освітньої субвенції та перелік витрат, на які можна витрачати кошти субвенції — у цьому огляді.
4121

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді