Зустрічайте свіжий номер журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»!

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Вийшло з друку шосте число журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу», присвячене художньому слову як засобу формування світогляду дитини.

Темою свіжого числа щомісячного журналу є «Художнє слово як засіб формування світогляду». Цій темі присвячено низку ґрунтовних публікацій, як-от:

  • Книжка — вихователь і учитель, або Як допомогти дитині відкрити важливі смисли за допомогою художнього твору;
  • Формування світогляду дошкільників: наукові підходи, аналізування реальної ситуації;
  • Інтегровані підходи до використання літературних творів у освітньому процесі.

Також на сторінках цього числа презентовано досвід іспанських колег у питанні організації системної роботи з книжкою в дошкільному закладі. У статті «Як виховати любов до книжки: досвід іспанських педагогів» окреслені завдання ознайомлення дошкільників із художньою літературою як засобом пізнання навколишнього світу.

Розглянуто різні аспекти питання, що турбує багатьох педагогів, — як полегшити адаптацію дітей до дошкільного закладу. Зокрема, автори дають змістовні поради щодо організації психолого-педагогічного супроводу адаптації дітей до нових умов, а також щодо співпраці з батьками у цей період. Читайте також про необхідність врахування педагогами індивідуальних психофізіологічних особливостей кожної дитини у процесі адаптації.

У рубриці «Піклуємося про найменших» знайдете цікавий досвід практиків щодо застосування ігор із сухим басейном як нетрадиційного засобу розвитку мовлення та творчості малюків.

Усе це та багато іншої корисної інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3366

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54520

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24844

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59867

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді