Міністерство освіти і науки України планує створити нову Програму професійного розвитку вчителів спільно з Британською Радою в Україні. Це питання обговорено на зустрічі заступника міністра освіти і науки Бориса Жебровського та директора Британської Ради в Україні Мартіна Доула.
Заступник міністра освіти і науки Борис Жебровський та директор Британської Ради в Україні Мартін Доул обговорили питання співпраці у впровадженні нових Державних стандартів у загальноосвітніх навчальних закладах.
Заступник міністра зазначив, що сьогодні необхідно переглянути програми фахової перепідготовки вчителів англійської мови, створення сучасного навчально-методичного забезпечення та подолання усталених стереотипів щодо ролі вчителя у навчально-виховному процесі як простого передавача інформації.
З огляду на це, основні зусилля сторін спрямовані на створення нової Програми професійного розвитку вчителів спільно з Британською радою в Україні, повідомляє МОН.
Ця програма покликана зосередити увагу на навчанні і результатах навчання, заохочувати використання інформаційних технологій з метою підвищення ефективності навчання.
У підсумку представники Британської Ради в Україні зазначили, що готові «озброїти» українських учителів сучасними методиками викладання англійської мови.
За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
Що у Законі про загальну середню освіту — уточнимо зміни, пов'язані з війною, та проаналізуємо ключові положення й структуру Закону
Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію