Радість ділимо на всіх

Зовсім скоро в кожній домівці засяє чарівна новорічна красуня-ялинка і запанує святкова атмосфера. А де свята, там і безмежна радість та відчуття щастя. Тож грудневе число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Радість ділимо на всіх»

Зовсім скоро в кожній домівці засяє чарівна новорічна красуня-ялинка і запанує святкова атмосфера. А де свята, там і безмежна радість та відчуття щастя. Тож грудневе число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Радість ділимо на всіх».

Як відшукати радість? Як навчитися її бачити навіть там, де її не має бути? Які джерела радості? Над цими та іншими запитання варто поміркувати разом з дітьми під час проживання теми «Радість ділимо на всіх». Про те, які змістові напрями допоможуть дошкільникам опанувати тему — у вступній статті цього числа журналу.

На допомогу педагогу під час проживання теми — ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні, а також плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали до теми на картках картотеки.

Із настанням зими дошкільники з нетерпінням чекають на День святого Миколая. Тож у цьому числі ви знайдете рекомендації щодо того, як підготуватися з дітьми до цього свята, зокрема виготовити смачні подарунки — «миколайчики», прикрасити та упакувати їх. Про це в статті «Готуємо святкове печиво — «миколайчики». А на кольорових сторінках цього числа — майстер-клас із виготовлення такого печива.

На кольорових сторінках грудневого числа для вас також:

  • аудит до теми;
  • текст казки Наталі Гавриш «Як ялинкові іграшки посварилися», що лежить в основі літературного проекту, та ілюстрація до цієї казки;
  • майстер-клас із образотворення на зимову тематику.

Не знайшовши казки на новорічну тематику, яка не лише веселила б, а й надихала, для реалізації літературного проекту наші автори створили казку «Як ялинкові іграшки посварилися». Про те, які змістові напрями роботи за цієї казкою можуть бути доречними для нас і дітей — у статті «Літературний проект «Мудрість у подарунок». Також на картках картотеки подано дидактичні матеріали для роботи з дошкільниками під час реалізації проекту.

Докладніше про це, а також конспект інтегрованого заняття з англійської мови «Help the Elf» для дітей молодшої групи та сценарій розваги «Прийдуть до тебе три празники в гості» для дітей різновікової групи — у дванадцятому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
9911

Техніки коучингу для роботи з педколективом

Виклики часу все більше вимагають нових підходів. Людина, що хоче досягти кар’єрного зросту, повинна бути мобільною, готовою до швидкої зміни та обставин. В Україні в умовах воєнного стану реалізувати ці завдання здається нереальним. Та все ж на допомогу можуть прийти нові техніки. І одна з них – коучинг.
33

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді