Радість ділимо на всіх

Зовсім скоро в кожній домівці засяє чарівна новорічна красуня-ялинка і запанує святкова атмосфера. А де свята, там і безмежна радість та відчуття щастя. Тож грудневе число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Радість ділимо на всіх»

Зовсім скоро в кожній домівці засяє чарівна новорічна красуня-ялинка і запанує святкова атмосфера. А де свята, там і безмежна радість та відчуття щастя. Тож грудневе число журналу «Методична скарбничка вихователя» присвячене темі «Радість ділимо на всіх».

Як відшукати радість? Як навчитися її бачити навіть там, де її не має бути? Які джерела радості? Над цими та іншими запитання варто поміркувати разом з дітьми під час проживання теми «Радість ділимо на всіх». Про те, які змістові напрями допоможуть дошкільникам опанувати тему — у вступній статті цього числа журналу.

На допомогу педагогу під час проживання теми — ідея, лексичне поле, очікувані результати опрацювання теми, її змістове наповнення у вигляді інтелектуальної карти, тематика інтегрованих занять на два тижні, а також плани-конспекти інтегрованих занять та дидактичні матеріали до теми на картках картотеки.

Із настанням зими дошкільники з нетерпінням чекають на День святого Миколая. Тож у цьому числі ви знайдете рекомендації щодо того, як підготуватися з дітьми до цього свята, зокрема виготовити смачні подарунки — «миколайчики», прикрасити та упакувати їх. Про це в статті «Готуємо святкове печиво — «миколайчики». А на кольорових сторінках цього числа — майстер-клас із виготовлення такого печива.

На кольорових сторінках грудневого числа для вас також:

  • аудит до теми;
  • текст казки Наталі Гавриш «Як ялинкові іграшки посварилися», що лежить в основі літературного проекту, та ілюстрація до цієї казки;
  • майстер-клас із образотворення на зимову тематику.

Не знайшовши казки на новорічну тематику, яка не лише веселила б, а й надихала, для реалізації літературного проекту наші автори створили казку «Як ялинкові іграшки посварилися». Про те, які змістові напрями роботи за цієї казкою можуть бути доречними для нас і дітей — у статті «Літературний проект «Мудрість у подарунок». Також на картках картотеки подано дидактичні матеріали для роботи з дошкільниками під час реалізації проекту.

Докладніше про це, а також конспект інтегрованого заняття з англійської мови «Help the Elf» для дітей молодшої групи та сценарій розваги «Прийдуть до тебе три празники в гості» для дітей різновікової групи — у дванадцятому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».

 

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Структура системи забезпечення якості освіти

За розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти відповідає керівник, а за проведення інституційного аудиту - Державна служба якості освіти. Ці дві системи тісно пов’язані між собою, оскільки критерії, за якими має проводитись самооцінювання освітньої діяльності та інституційний аудит - однакові
27131

Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз

За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
76

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді