В ОАЕ ініціювали акцію, що допоможе дітям

У священний місяць Рамадан в ОАЕ стартувала доброчинна акція «Вдягнемо мільйон нужденних дітей у світі». На зібрані кошти організатори зможуть купити одяг для дітей з різних країн світу. Місцеві жителі та бізнесмени взяли активну участь у цій кампанії.

В ОАЕ триває доброчинна кампанія під назвою «Вдягнемо мільйон нужденних дітей у світі». Метою акції є збір коштів на одяг для бідних дітей з країн, що потребують гуманітарної допомоги через природні лиха, війни та кризи.

Тільки впродовж минулого тижня акція зібрала понад 28 млн. дирхамів, що становить майже 7,7 млн. доларів. На зібрані кошти вже можна вдягнути 700 тис. дітей.

«Еміратська ініціатива «Вдягнемо мільйон нужденних дітей у світі» вже зібрала пожертв на суму 28,1 млн. дирхамів, чого достатньо, щоб вдягнути 702 611 бідних дітей по всьому світу», — повідомляють іноземні ЗМІ.

Акція стартувала на початку священного місяця Рамадан, у період щедрості та добрих справ. Її ініціатором став віце-президент і прем’єр-міністр ОАЕ, правитель Дубая шейх Мохаммед бін Рашид Аль Мактум.

За словами шейха, ОАЕ, починаючи від самого заснування країни, завжди щедро допомагають тим, хто цього потребує. На його думку, дух доброчинності є відмінною рисою громадян ОАЕ.

Подальшим розподіленням коштів займатиметься дубайське відділення Червоного півмісяця в ОАЕ. 32 країни, діти яких отримають допомогу, відбиралися за результатами доповідей про гуманітарну ситуацію у світі.

Акція триватиме до 28 липня 2013 року. Придбаний одяг діти отримають до свята Ід аль Фітр, що символізує кінець місяця Рамадан та асоціюється з подарунками.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
9719

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31363

Корпоративний імідж сучасного дитячого садка

Мотивовані й творчі педагоги є ядром діяльності закладу дошкільної освіти, а їхня професійна діяльність — одним із компонентів його іміджу. Як сформувати позитивний корпоративний імідж дошкільного закладу і водночас сприяти фаховому зростанню та професійній соціалізації педагогів?
20657

Загартування дітей в дитячому садку

Загартування дітей дошкільного віку вимагає обережного підходу й відповідального ставлення. Під час гартувальних процедур дотримуйтеся загальних принципів
10872

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді