Оголошено тему першого уроку в київських школах

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

З нагоди відзначення 1025-річчя хрещення Русі перший урок у загальноосвітніх школах Києва буде присвячено темі «Свята моя Київська Русь». Учні дізнаються про наслідки проведення християнізації для тогочасного суспільства.

Як відомо, 2013 рік проходить під знаком 1025-річчя хрещення Київської Русі. Тому перший урок у загальноосвітніх навчальних закладах столиці в 2013-2014 н.р. буде проведено на тему «Свята моя Київська Русь».

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Виконавчого органу Київської міської ради «Про затвердження Плану заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі» від 4.02.2013 №53, перший урок у загальноосвітніх навчальних закладах м. Києва буде проведено на тему «Стара моя Київська Русь».

Для вчителів викладено список рекомендованої літератури, що стане у пригоді під час підготовки до першого уроку:

1.    Ю.В.Беззуб. Хрещення України-Русі Історична довідка
2.    О.В.Дудар, Г.В.Лінчевська. Орієнтовний план-конспект уроку «Свята моя Київська Русь» (5-6 кл.)
3.    Ф.Л.Левітас. Сценарій літературної композиції, присвяченої 1025-річчю хрещення Русі (7-8 кл.)
4.    О.В.Дудар. Методичні рекомендації щодо проведення уроку-екскурсії

Департамент освіти і науки рекомендує звернути увагу учнів на наслідки християнізації для тогочасного суспільства та держави, а саме на розвиток культури, науки та міжнародної співпраці з країнами Європи.

Під час підготовки та проведення уроку слід урахувати вікові особливості та потреби учнів: не переобтяжувати інформацію складним історичним матеріалом, стимулюючи пізнавальну і творчу діяльність дітей.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Педагогічне навантаження та оплата праці вчителів: відповідаємо на запитання

Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
3361

Тижневе навантаження педагогів: зміни у дошкіллі

З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
54507

Строковий трудовий договір з педагогами: відповідаємо на запитання

З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
24839

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
59837

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді