В Івано-Франківську вирішили нагадати батькам, як потрібно обирати шкільний рюкзак для дитини. Для того, щоб наочно це продемонструвати, місцеві активісти пошили рюкзак заввишки 3 метри.
В Івано-Франківську пошили гігантський рюкзак. Його встановили у центрі міста для того, щоб нагадати батькам, як правильно обирати шкільну сумку для дитини.
«Рюкзак заввишки 3 м та завширшки 2,5 м пошили у рамках свята «Готуємося до школи» з метою нагадати батькам про те, як правильно обирати дітям шкільний ранець», — розповідає організатор проекту Тетяна Хохлова.
За її словами, рюкзак для школяра повинен бути зручним та відповідати розміру дитини, обов’язково мати ортопедичну спинку та ремінці завширшки не менше 4-5 см.
Представники «Книги рекордів України» визнали розміри ранця унікальними.
Попередній рекорд національного масштабу намагалися встановити з найбільшими ручками, олівцями та іншим приладдям для школи.
Нагадаємо, що з 14 по 16 серпня 2013 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва проходитиме Шкільний ярмарок «Світ дитинства та школи».
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?