В Івано-Франківську нагадали, як обирати шкільний рюкзак

В Івано-Франківську вирішили нагадати батькам, як потрібно обирати шкільний рюкзак для дитини. Для того, щоб наочно це продемонструвати, місцеві активісти пошили рюкзак заввишки 3 метри.

В Івано-Франківську пошили гігантський рюкзак. Його встановили у центрі міста для того, щоб нагадати батькам, як правильно обирати шкільну сумку для дитини.

«Рюкзак заввишки 3 м та завширшки 2,5 м пошили у рамках свята «Готуємося до школи» з метою нагадати батькам про те, як правильно обирати дітям шкільний ранець», — розповідає організатор проекту Тетяна Хохлова.

За її словами, рюкзак для школяра повинен бути зручним та відповідати розміру дитини, обов’язково мати ортопедичну спинку та ремінці завширшки не менше 4-5 см.

Представники «Книги рекордів України» визнали розміри ранця унікальними.

Попередній рекорд національного масштабу намагалися встановити з найбільшими ручками, олівцями та іншим приладдям для школи.

Нагадаємо, що з 14 по 16 серпня 2013 р. у Київському Палаці дітей та юнацтва проходитиме Шкільний ярмарок «Світ дитинства та школи».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Завершуємо навчальний семестр у школі

На закінчення навчального семестру в закладах загальної середньої освіти педагоги підбивають підсумки роботи, звітують. Нині звіт учителя за семестр — це здебільшого вчасне виставлення оцінок за семестр, коректно заповнені класний журнал і табелі навчальних досягнень учнів
206604

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
405985

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді