У Львові на площі Ринок відкрили безоплатну бібліотеку

На центральній площі Львова відкрили безоплатну електронну бібліотеку. Кожен охочий може завантажити будь-яку книгу, сфотографувавши її. А спеціальна Wi-Fi мережа робить таку бібліотеку зручною у користуванні.

На львівській площі Ринок відкрито безоплатну електронну бібліотеку.

Імпровізована книгарня схожа на дев’ять циліндрів червоного кольору висотою близько 2,5 метри, на яких намальовані книги з QR кодами.

Територію бібліотеки покриває безкоштовна Wi-Fi мережа «Mobilna biblioteka», яка дозволяє швидко отримувати необхідну інформацію.

Кожен, хто має сучасний мобільний телефон, або планшет може фотографувати ці QR коди і таким шляхом завантажувати обрану книгу у форматі «EPUB» або «PDF».

У львівській електронній бібліотеці представлені книги українських та закордонних авторів на будь-який смак: детективи, поезія, здоров'я, фантастика, художня ізотерика, фольклор, дитяча література та інші.

«Це дуже класно, бо коли качаю в інтернеті книжки, то все одно відчуваю себе ніби трошки крадієм, а тут уже точно все законно. Скачав собі твір Максима Кіндрука «Любов і піранії». Нещодавно читав його Бота, то сподобалось. Сам я з Хмельницького, хочу, щоб і у нас таке поставили, але навряд чи», — ділиться враженнями абітурієнт Михайло Колода.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230317

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4303

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14823

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді