На центральній площі Львова відкрили безоплатну електронну бібліотеку. Кожен охочий може завантажити будь-яку книгу, сфотографувавши її. А спеціальна Wi-Fi мережа робить таку бібліотеку зручною у користуванні.
На львівській площі Ринок відкрито безоплатну електронну бібліотеку.
Імпровізована книгарня схожа на дев’ять циліндрів червоного кольору висотою близько 2,5 метри, на яких намальовані книги з QR кодами.
Територію бібліотеки покриває безкоштовна Wi-Fi мережа «Mobilna biblioteka», яка дозволяє швидко отримувати необхідну інформацію.
Кожен, хто має сучасний мобільний телефон, або планшет може фотографувати ці QR коди і таким шляхом завантажувати обрану книгу у форматі «EPUB» або «PDF».
У львівській електронній бібліотеці представлені книги українських та закордонних авторів на будь-який смак: детективи, поезія, здоров'я, фантастика, художня ізотерика, фольклор, дитяча література та інші.
«Це дуже класно, бо коли качаю в інтернеті книжки, то все одно відчуваю себе ніби трошки крадієм, а тут уже точно все законно. Скачав собі твір Максима Кіндрука «Любов і піранії». Нещодавно читав його Бота, то сподобалось. Сам я з Хмельницького, хочу, щоб і у нас таке поставили, але навряд чи», — ділиться враженнями абітурієнт Михайло Колода.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?