Розроблено методичні рекомендації для проведення державної атестації та внутрішнього контролю навчальних закладів

Оприлюднено методичні рекомендації для проведення державної атестації і внутрішнього контролю, підготовлені для навчальних закладів різних типів. Передбачається, що вони допоможуть об’єктивно оцінювати результати діяльності закладів освіти.

Розроблено методичні рекомендації для проведення державної атестації, самоаналізу діяльності дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів та їх внутрішнього контролю в міжатестаційний період.

У розробці рекомендацій взяли участь: Державна інспекція навчальних закладів України, Міністерство освіти і науки України, працівники місцевих органів управління освітою, працівники навчальних закладів та провідні науковці, повідомляє Урядовий портал.

Відповідні робочі групи було створено у січні 2013 року для вдосконалення програмно-методичного забезпечення у проведенні державної атестації та внутрішнього контролю навчальних закладів.

Розроблені рекомендації допоможуть навчальним закладам та місцевим органам управління освітою більш системно оцінювати результати діяльності закладів освіти за такими показниками:

  • якість навчальної та навчально-методичної роботи;
  • рівень управлінської та фінансово-господарської діяльності;
  • рівень матеріально-технічного забезпечення;
  • стан фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми;
  • дотримання санітарно-гігієнічних норм у навчально-виховному процесі тощо.

Міністерством освіти і науки України розіслано відповідний лист до місцевих органів управління освітою.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1041

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді