Затверджено галузеву Концепцію розвитку неперервної педагогічної освіти

У Міністерстві освіти і науки України підписано наказ «Про затвердження галузевої Концепції розвитку неперервної педагогічної освіти», який визначає основні напрямки розвитку вітчизняної педагогічної освіти.

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник підписав наказ «Про затвердження галузевої Концепції розвитку неперервної педагогічної освіти» від 14.08.2013 № 1176.

Наказом передбачена розробка Концепції та затвердження відповідних заходів для її реалізації, повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Згідно з документом, основними принципами розвитку педагогічної освіти є:

  • неперервність;
  • поєднання національних освітніх традицій та найкращого світового досвіду;
  • гнучкість у реагуванні на суспільні зміни і прогностичність;
  • інноваційність.        

Основу Концепції складають напрацювання робочої групи, до складу якої ввійшли керівники та викладачі університетів, педагогічних коледжів, вчені Національної академії педагогічних наук України, керівники регіональних органів управління освітою, закладів післядипломної педагогічної освіти, директори шкіл, учителі та керівники структурних підрозділів Міністерства освіти і науки.

Протягом вересня 2012 — червня 2013 років відбулося громадське обговорення під час засідання круглих столів, проведених у педагогічних університетах України.

Ознайомитися з документом ви можете за посиланням.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1049

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді