2 вересня відбудеться Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок

У перший день нового навчального року для учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів буде проведено всеукраїнський телевізійний урок, приурочений до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

2 вересня 2013 року відбудеться Всеукраїнський телевізійний Шевченківський урок, присвячений творчості Тараса Шевченка.

Його організовано з нагоди відзначення 200-річного ювілею від дня народження Кобзаря, що припадає на 9 березня 2014 року.

Відповідне розпорядження № 263/2013-рп «Про проведення Всеукраїнського телевізійного Шевченківського уроку» підписав Президент України Віктор Янукович.

Захід, що розпочнеться о 9:00, відбудеться у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Його транслюватимуть в ефірі Першого національного телеканалу.

Урок проведуть для учнів 10-11 класів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів країни.

Під час заняття будуть використані архівні документи, відеосюжети, ілюстративні матеріали про життя та творчість Великого Кобзаря.

Ознайомитися з документом ви можете за посиланням.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230639

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді