Підписано наказ «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності», яким встановлено вимоги щодо здійснення документування у загальноосвітніх навчальних закладах країни.
Міністерство освіти і науки України затвердило нову типову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності.
Відповідний наказ «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності» від 28.08.2013 № 1239 підписав міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.
Інструкцією встановлено вимоги щодо документування управлінської інформації, організації роботи з документами та перелік типових документів, що створюються під час діяльності загальноосвітніх навчальних закладів із зазначенням строків зберігання.
Усі працівники загальноосвітніх навчальних закладів зобов’язані дотримуватися вимог і рекомендацій щодо порядку здійснення документування. Керівники шкіл несуть відповідальність за організацію діловодства, зміст, якість підготовки та оформлення документів.
Перевірки здійснюватиме Державна інспекція навчальних закладів України, центральні органи виконавчої влади та місцеві органи управління освітою.
Докладніше за посиланням.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?