Міністерство затвердило нову інструкцію з діловодства у школах

Підписано наказ «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності», яким встановлено вимоги щодо здійснення документування у загальноосвітніх навчальних закладах країни.

Міністерство освіти і науки України затвердило нову типову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності.

Відповідний наказ «Про затвердження Типової інструкції з діловодства у  загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності» від 28.08.2013 № 1239 підписав міністр освіти і науки України Дмитро Табачник.

Інструкцією встановлено вимоги щодо документування управлінської інформації, організації роботи з документами та перелік типових документів, що створюються під час діяльності загальноосвітніх навчальних закладів із зазначенням строків зберігання.

Усі працівники загальноосвітніх навчальних закладів зобов’язані дотримуватися вимог і рекомендацій щодо порядку здійснення документування. Керівники шкіл несуть відповідальність за організацію діловодства, зміст, якість підготовки та оформлення документів.

Перевірки здійснюватиме Державна інспекція навчальних закладів України, центральні органи виконавчої влади та місцеві органи управління освітою.

Докладніше за посиланням.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230633

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді