Зустрічайте — новий журнал «Учитель музичного мистецтва»!

Побачив світ новий журнал, на сторінках якого кожен учитель музичного мистецтва знайде для себе розробки уроків з методичними рекомендаціями, авторські програми, сценарії свят та багато іншої корисної інформації.

Першого жовтня журналу «Музичний керівник» виповнюється три роки! За цей час він доволі підріс, збагатився знаннями, збільшив коло своїх шанувальників, знайшов нових друзів-читачів та авторів і, як сучасні діти-вундеркінди, практично вже готовий іти до школи. Та оскільки трирічних дітей до школи не беруть, цю естафету він передає новому журналу напряму «ЕкспертусОсвіта» — «Учитель музичного мистецтва».

Як відомо, що старшими стають діти, то все більше у них зростає інтерес до знань, вони воліють експериментувати, робити відкриття. Тому журнал «Музичний керівник» вже не в змозі ділити один творчий майданчик із початковою школою, тим паче, що й школа — це не лише учні початкових класів. Наші міркування співпали з вашими побажаннями, і вже з січня 2014 року функціонуватимуть два автономні журнали: «Музичний керівник» та «Учитель музичного мистецтва». Кожен фахівець матиме свій журнал. І це чудово!

Кажуть, що діти одне в одного вчаться — менше у старшого і навпаки. Гадаємо, що розподіл журналу «Музичний керівник» не завадить дружбі між дитячим садком і школою, а навпаки — стане зразком наступності й взаємодопомоги. І те, чого за три роки навчився журнал «Музичний керівник», він неодмінно передасть журналу «Учитель музичного мистецтва», який відкриватиме новий музичний горизонт учням початкової, основної і старшої школи. І найприємніше те, що ми ні з ким не прощаємося, а просто вітаємо нову читацьку аудиторію, яка відкриє для себе сучасне, якісне видання «Учитель музичного мистецтва». Щиро віримо, що цей новий журнал стане для вас, шановні передплатники, не лише потрібним, а й найулюбленішим і незамінним помічником!

Хочете у цьому переконатися?

Тоді замовте БЕЗОПЛАТНЕ презентаційне число журналу «Учитель музичного мистецтва» просто зараз! 

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4290

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді