Зустрічайте вересневий номер журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»!

У вересневому номері, що присвячений темі «Духовно-моральне виховання дошкільників», визначено основні компоненти виховання дітей дошкільного віку та засади організації освітнього процесу.

Побачив світ черговий номер щомісячного журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу». Пропонуємо ознайомитися з його змістом.

У статті «Методичний конструктор у журналі «Методична скарбничка вихователя» представлено орієнтовну тематику та основні рубрики нового видання — щомісячного журналу «Методична скарбничка вихователя». Охарактеризовано основні теоретичні засади, які мають бути враховані при блочно-тематичній організації освітнього процесу за принципом методичного конструктора. Подано орієнтовну форму планування життєдіяльності дітей молодшої групи протягом тижня.

Публікація «Духовно-моральне виховання дошкільників» присвячена основним компонентам духовно-морального виховання дошкільників. Описано практичні аспекти роботи за розробленою автором програмою духовно-морального виховання дітей раннього та дошкільного віку. Подано тематичне планування духовно-морального виховання дітей раннього та молодшого дошкільного віку.

«Використання мультфільмів як засобу розвитку зв’язного мовлення дошкільників» — у статті проаналізовано сучасний стан медіадидактичного забезпечення освітнього процесу. Подано тематичне планування перегляду мультфільмів із метою розвитку зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку.

Також для вас у свіжому номері:

  • технологія виготовлення театральних іграшок із солоного тіста;
  • тест для самодіагностики;
  • пам’ятка для вихователя;
  • імена переможців конкурсу «Методичний супровід розвитку дітей раннього віку».

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації читайте на сторінках щомісячного журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230645

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді