У Великій Британії готують волонтерів для проведення безоплатних уроків з програмування. Організатори проекту переконані, що ця ініціатива допоможе познайомити школярів з новітніми комп’ютерними програмами на належному рівні.
У Великій Британії відбувається набір волонтерів, які приїдуть до України з метою допомогти школярам освоїти основи програмування.
Проект стартує до кінця року, про що повідомила засновник проекту Code Club Клер Саткліфф.
За її словами, програмісти-волонтери будуть направлені у звичайні українські школи. Усе навчання буде добровільним та безоплатним.
«У Великій Британії волонтери приділяють годину на тиждень урокам у школах. У таких клубах навчається близько 15 тисяч дітей 9-11 років», — повідомила Клер Саткліфф.
Докладніше проект буде представлено під час щорічної конференції IDCEE-2013, що відбудеться 10-11 жовтня в НСК «Олімпійський».
Зазначимо, що за рік існування проекту у Великій Британії було відкрито більше 500 центрів Code Club. Цього літа стратувала програма Code Club World, до якої Україна приєдналася однією з перших.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?