23 вересня — астрономічний початок осені

23 вересня 2013 року розпочинається астрономічна осінь. День осіннього рівнодення, який з давніх-давен шанували наші пращури, й до сьогодні привертає увагу жителів усієї планети.

23 вересня 2013 року — день осіннього рівнодення, коли тривалість дня і ночі є однаковою. Планета в цей день займає вертикальне положення щодо Сонця.

Свого часу астрономи підрахували, що з 2012 по 2044 у високосні роки день осіннього рівнодення припадатиме на 22 вересня, а у звичайні роки — на 23 вересня.

Відомо, що осіннє рівнодення — одне з чотирьох священних свят, які шанувалися й урочисто відзначалися з давніх-давен. Це було часом вознесіння подяк богам за врожай і достаток, а також вшанування мертвих.

«Такі дні люди з давніх-давен вважали особливими. Наші предки цього дня дякували богам за врожай і достаток, прикрашали могили і вшановували мертвих. Так само цей день, як свято врожаю, відзначали й багато інших народів», — розповідають фахівці.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4288

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді