У Нідерландах підтримали новітні тренди з генерування альтернативної енергії. За ініціативи влади міста Дордрехт встановлено карусель, яка працює на кінетичній енергії, що виробляється під час дитячих ігор.
У нідерландському місті Дордрехт на замовлення місцевої влади встановили дитячий майданчик майбутнього. Нова карусель працює на кінетичній енергії, яку виробляють діти під час ігор.
Сьогодні все частіше можна почути про новітні тренди, які пропагують генерування енергії з будь-якої рутинної справи. Архітектурна студія ecosistema urbano вирішила поекспериментувати з енергією, що виробляться під час дитячих ігор.
Карусель у місті Дордрехт нагадує велетенський гриб із канатами, на яких усі охочі можуть висіти чи сидіти. Під час крутіння каруселі виробляється кінетична енергія, що збирається в батареї та використовується для підсвічення атракціону у вечірній час.
Карусель не лише розважає дітей, а й пояснює їм принципи виникнення енергії. Вона розвиває уявлення про альтернативні джерела енергії та ознайомлює дітей з принципами взаємодопомоги, адже самотужки карусель не розігнати.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?