16 жовтня — Всесвітній день здорового харчування

16 жовтня 2013 року в Україні та в усьому світі відзначають День здорового харчування. Він покликаний зосередити увагу світової спільноти на проблемах, що пов’язані з нездоровим харчуванням.

Сьогодні, 16 жовтня, відзначають Всесвітній день здорового харчування, мета якого — наголосити на проблемах харчування в сучасному світі.

Уперше цей день відзначався 1980 року за ініціативою Організації з питань харчування та сільського господарства (ФАО) при ООН. Відтоді щорічно цього дня проводять різноманітні заходи, що покликані привернути увагу світової спільноти як до проблеми голоду, так і до проблеми ожиріння, а також хвороб, викликаних нездоровим харчуванням.

Саме харчування є одним із найважливіших чинників здоров’я людини. Раціональне харчування дає можливість не тільки покращити самопочуття, а й контролювати вагу, бути бадьорим, енергійним та активним, а також знизити ризик розвитку багатьох хвороб.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я 80% усіх захворювань пов’язані з нераціональним харчуванням, що може викликати ожиріння, гіподинамію, артеріальну гіпертензію, цукровий діабет тощо.

Харчуйтеся правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової свіжої їжі і ви зміните своє життя на краще!

Багато корисної та цікавої інформації про організацію здорового харчування дітей читайте на сторінках щомісячного журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4294

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді