Запрошуємо на БЕЗОПЛАТНИЙ семінар «Кадрова служба. Перспективи-2014»

Запрошуємо всіх охочих до участі у безоплатному семінарі «Кадрова служба. Перспективи-2014». Учасники заходу отримають безоплатний ДЕМО-доступ до системи «Експертус Кадри», а також персональні консультації та відповіді на свої запитання.

12 листопада 2013 року напрям «Експертус Кадри», що видає журнали «Кадровик-01», «Бібліотека Кадровика» та експертно-правову систему «Експертус: Кадри», запрошує до участі у БЕЗОПЛАТНОМУ семінарі всіх спеціалістів кадрової служби.

Захід відбудеться у конференц-залі Донбас Арени міста Донецька.

Обов’язкова реєстрація!

Тема семінару — «КАДРОВА СЛУЖБА. ПЕРСПЕКТИВИ-2014».

Лектори семінару:

  • Ірина Іванченко, шеф-редактор журналів «Кадровик-01» і «Бібліотека Кадровика», ідеолог і постійний лектор Суботньої Школи Кадровика і Курсів підвищення кваліфікації керівників і фахівців кадрових служб, автор сотень публікацій з роз’ясненнями новацій у сферах захисту персональних даних, зайнятості населення, кадрового діловодства.
  • Юлія Видиборець — головний редактор експертно-правової системи       «Експертус Кадри», юрист у сфері трудового права, автор численних публікацій у журналах «Кадровик-01», «Бібліотека Кадровика», «Головбух: БЮДЖЕТ».

У програмі семінару:

  • Квота для працевлаштування: кого включати у квоту, якими документами підтверджується право на включення у квоту; чи враховувати при виконанні квоти сумісників та жінок, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною; які фінансові стимули передбачені для роботодавця, що приймає на роботу громадян «квотної» категорії; відповідальність за необгрунтовану відмову в прийнятті на роботу громадян «квотної» категорії
  • Нові форми звітів до центру зайнятості: заповнюємо без помилок
  • Антидискримінаційні обмеження при складанні оголошень про вакансії
  • Реєстрація баз персональних даних та законодавчі новації у сфері захисту персональних даних з 1 січня 2014
  • Знайомство з системою « Експертус Кадри»
  • Кава-пауза

та багато іншого.

Взяти участь у семінарі дуже просто! Пройдіть легку реєстрацію. Обов’язково заповніть усі поля з зірочкою.

Ваші переваги:

  • Учасники семінару отримають безоплатний ДЕМО-доступ до системи

«Експертус Кадри»

  • Персональні консультації та відповіді на запитання учасників

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Коли весняні канікули в школі — працює план

Кожен заклад освіти самостійно планує графік канікул. У декого вони розпочнуться в березні і будуть короткотривалими. Більшістю організаційних питань до весняних канікул у загальноосвітньому навчальному закладі опікується заступник директора
20018

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230771

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4319

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14844

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді