Юрій Павленко ознайомить школярів із правами дитини

Стартував цикл уроків про права дитини. Заняття проводитимуться протягом 2013/2014 навчального року в усіх регіонах країни. Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко вже провів перше заняття в одній із київських шкіл.

Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко розпочав цикл уроків про права дитини, який проводитиметься в загальноосвітніх школах країни.

Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України.

Юрій Павленко вже провів перший урок для учнів 6 класу київської школи №57. Урок відбувся у форматі дискусії.

«Кожна дитина має знати й реалізовувати свої права. Але пам’ятайте: ваші права не мають порушувати права інших людей. Не існує прав дитини без обов’язків. Розуміння того, що ваші права пов’язані з вашими обов’язками, формує відповідальне ставлення до захисту власних прав та поваги до прав іншого», — розповів посадовець.

За його словами, головним документом, яким потрібно керуватися, є Конвенція ООН про права дитини.

Уроки про права дитини будуть проведені протягом цього навчального року (2013-2014) в усіх регіонах України.

За підсумками циклу уроків уповноважений надасть Міністерству освіти і науки України пропозиції щодо вдосконалення практики, формату викладання шкільного предмету про права дитини, зокрема про необхідність застосування положень Конвенції ООН про права дитини при викладанні предметів усього гуманітарного циклу в школах.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230503

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4314

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14831

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді