Нещодавно затверджено Типову інструкцію з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності. Тому тема цього номера журналу — «Організація діловодства у навчальному закладі».
Для читачів підготовлено роз’яснення щодо організації роботи з документами, інформацію, що стосується діяльності комісії навчального закладу з проведення експертизи цінності документів: нормативно-правові документи, основні терміни та поняття, приклад оформлення наказу про створення відповідної комісії.
Ви дізнаєтеся про законодавчі новації щодо обчислення страхового стажу та перерахунку пенсій; про роль асистента вчителя в організації навчально-виховного процесу у класі з інклюзивним навчанням; про робочий час вихователя школи-інтернату.
Також до вашої уваги — посадова інструкція з охорони праці для слюсаря-сантехніка, консультації та відповіді на запитання щодо зарахування на роботу молодого спеціаліста, оплати корекційно-розвиткових занять в інклюзивних класах, підготовки педагогічного працівника до роботи на посаді асистента вчителя тощо.
Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках жовтневого номера журналу «Практика управління закладом освіти».
Статті за темою
Усі статті за темоюПедагогічні читання: нетрадиційні форми проведення
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
11536
Оплата праці педпрацівників дошкільних закладів: зміни відповідно до Закону про дошкільну освіту
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
7645
Дидактичні ігри для дітей
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275526
Сходинками самоосвіти — до професійного зростання
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22094
Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264540