Школярі Дніпропетровщини спробують себе у різних професіях

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Школи Дніпропетровщини впроваджують курс «Інформаційний працівник». Учні старших класів матимуть можливість спробувати себе у різних професіях, засвоїти корисні навички та набути досвід публічного захисту своїх робіт.

У загальноосвітніх навчальних закладах Дніпропетровщини планують запровадити курс «Інформаційний працівник».

Згідно з проектом учні старших профільних класів спробують відтворити діяльність робочих груп у різних професіях та отримають стартовий досвід у системі «керівник-підлеглий», повідомляє МОН.

Старшокласники зможуть «попрацювати» видавцями, кліпмейкерами, науковцями та дослідниками.

Усі охочі об’єднаються в команди по чотири особи і протягом навчального року реалізуватимуть шість власних навчальних проектів. Передбачається, що учасники по черзі розділятимуть між собою обов’язки керівників та підлеглих, виконуючи завдання, що передбачені обраною професією.

Усі приклади завдань проекту взяті з реального життя, що дозволить сформувати конкретне уявлення учнів про професію. Крім того, курс інтегрує знання з усіх шкільних предметів. Публічні виступи, передбачені проектом, підвищуватимуть мотивацію до навчання молодших школярів, адже їх надихатиме приклад старших дітей.

Після завершення курсу «Інформаційного працівника» школярі отримають власне портфоліо з шести продуктів, досвід публічного захисту своїх робіт та навички Start-Up проектів.

Зазначимо, що протягом 2013 року було проведено 19 майстер-класів та вебінарів із викладання курсу «Інформаційний працівник». Слухачами тренінгів стали педагоги Дніпропетровська, Донецька, Запоріжжя, Києва, Луганська, Одеси, Севастополя та інших міст України.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти протокол батьківських зборів у ЗДО

Як скласти протокол батьківських зборів легко та ефективно. Скористайтеся поданою структурою протоколу, яка прийнятна для загальних та групових батьківських зборів.
103055

Індивідуальна програма розвитку учня школи

Для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються у вашому закладі освіти, потрібно розробити індивідуальну програму розвитку. Хто розробляє цей документ, на основі якої інформації та які частини він має містити - розбираємо в статті
103055

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
121475

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді