6 листопада школи та дитячі садки Києва відпочиватимуть

З нагоди святкування 70-річчя звільнення Києва від нацистської армії 6 листопада 2013 року оголошено вихідним днем для комунальних підприємств, шкіл та дитячих садків. Про це офіційно повідомили у Київській державній міській адміністрації.

У Києві 6 листопада 2013 року, в 70-ту річницю звільнення столиці від нацистської армії, буде вихідним днем.

Працюватимуть лише центральні органи влади, лікарні, поліклініки та інші медичні заклади столиці, повідомляє Київська міська державна адміністрація (КМДА).

«6 листопада в Києві буде вихідним. Кабінет міністрів підтримав нашу ініціативу. Це буде вихідний для всіх, за винятком працівників центральних органів влади — вони будуть працювати», — пояснив глава КМДА Олександр Попов на прес-конференції.

Посадовець пояснив, що в цей день також не будуть працювати не тільки комунальні підприємства, але й школи й дитячі садки. У той же час, за його словами, для працівників бізнес-структур це є рекомендацією.

Глава КМДА відзначив, що необхідність в оголошенні 6 листопада вихідним днем пов'язана з тим, що в столиці будуть проходити масові акції, в яких візьме участь велика кількість жителів столиці.

Цей вихідний кияни відпрацюють у суботу, 9 листопада.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4294

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді