Стартувала доброчинна акція під назвою «Подаруй дитині радість читання!», покликана надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети та журнали.
Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» спільно з Державним підприємством «Преса» організовує Всеукраїнську акцію з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», що триватиме з 1 листопада по 20 грудня 2013 року.
Організатори закликають усіх небайдужих долучитися до акції, що проходитиме в рамках передплатної кампанії на 2014 рік.
Метою проведення доброчинної акції є прагнення привернути увагу громадськості до проблем дітей-сиріт в Україні та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також надати вихованцям дитячих соціальних закладів можливість читати різні періодичні друковані газети та журнали.
Оформити доброчинну передплату можна в кожному поштовому відділенні по всій Україні, де нададуть інформацію про дитячі заклади регіону та країни загалом, найповніший перелік видань дитячої тематики тощо.
Читайте докладніше
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?