У Росії запускають «дитячий інтернет»

Координаційний центр національного домену мережі інтернет ініціює запуск спеціалізованої дитячої доменної зони. За словами фахівців, у ньому діти зможуть дізнаватися про корисні та цікаві проекти, а також безпечно користуватися інтернетом.

До кінця 2013 року в Російській Федерації планують запустити спеціалізовану дитячу доменну зону «ДІТИ».

Про це повідомляють російські ЗМІ.

За словами голови Координаційного центру національного домену мережі інтернет Андрія Колєснікова, вже підписано відповідний договір із корпорацією ICANN, яка управляє адресним простором інтернету.

«Так що в нас буде ще один кириличний домен. У ньому будуть розвиватися цікаві для дітей проекти», — пояснив голова Координаційного центру.

Андрій Колєсніков зазначив, що це буде новий підхід до «дитячого інтернету», оскільки в новій зоні працюватимуть лише цікаві, корисні та безпечні сайти.

«Це не реструктивні проекти, спрямовані на те, щоб все закрити і заборонити. Це побудова якогось острова, який дозволить дітям спокійно вивчати інтернет», — підсумував голова Координаційного центру.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4294

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді