Нову модель профільного навчання запровадять з 2018 року

Вже з 2018 року дев’ятикласники матимуть змогу самостійно вирішувати чи продовжувати навчатися в школі, чи вступати до академічного ліцею, професійного ліцею або коледжу

Запровадження нової моделі профільного навчання у школі заплановано на вересень 2018 року. Це означає, що після закінчення 9-го класу учні матимуть змогу самостійно вирішувати чи продовжувати навчатися в школі, чи вступати до академічного ліцею, професійного ліцею або коледжу.

 «Закінчивши 9-й клас дитина повинна зробити свідомий вибір. На мою думку, якщо учень має пробіли у загальній середній освіті, але має талант у робітничих професіях, то йому краще вступати до професійного ліцею», — зазначив П. ХОБЗЕЙ під час семінару «Туринський процес — 2016: аналіз політики в галузі професійно-технічної освіти».

Він наголосив на важливості співпраці МОН України та Федерації роботодавців України. «Професійними стандартами повинні займатися роботодавці. Вони повинні скласти профіль випускника за тією кваліфікацією, яка є затребуваною», — підкреслив заступник міністра.

За його словами, професійно-технічна освіта потребує інвестицій у сучасне обладнання, матеріали та підготовку педагогів.

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Психолого-педагогічна характеристика учня: як скласти

Часто практичним психологам закладів освіти надходить запит на діагностику дитини та подання результатів обстеження в різні служби. Оптимальним варіантом представлення результатів обстеження є психологічна характеристика учня.
425205

Документація з цивільного захисту в ЗДО

Які документи з цивільного захисту потрібно складати у закладі дошкільної освіти? Вам на допомогу – корисна таблиця з посиланнями на нормативно-правові акти
94

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78541

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді