Школярі та педагоги Львова візьмуть участь в акції «Збережи життя ялинці». Проведення цього заходу подарує учасникам святковий настрій та ознайомить усіх із технікою виготовлення власних різдвяних композицій.
26 грудня у Львові відбудеться акція «Збережи життя ялинці». Вона покликана показати, як за допомогою сучасних технологій можна відтворити зовнішній вигляд новорічних красунь, не завдавши шкоди навколишньому середовищу.
Акцію проведе Львівський еколого-натуралістичний центр за підтримки управління екології та благоустрою Львівської міської ради (ЛМР).
До участі запрошуються школярі, педагоги та всі охочі долучитися до акції.
За підсумками заходу найкращі роботи будуть відзначені дипломами управління освіти ЛМР, а також призами від управління екології та благоустрою ЛМР у таких номінаціях:
- найкраща новорічна композиція;
- найкраща різдвяна композиція;
- найкраща композиція з природного матеріалу;
- найкраща композиція зі штучного матеріалу.
Організатори сподіваються, що акція надихне дітей і дорослих виготовити власну різдвяну композицію та не купувати живе ялинкове дерево.
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?