У столичній школі відкрили виставку «Тарасові джерела» та представили «Дитячий Кобзар»

Школярі київської спеціалізованої школи № 115 ім. І.Огієнка взяли участь у відкритті виставки «Тарасові джерела» та презентації учнівської поетичної збірки «Душа шукає себе в слові». Про те, як проходили урочистості, розкажуть світлини.

У спеціалізованій школі №115 ім. І.Огієнка Солом’янського району відбулися урочистості, присвячені відкриттю виставки «Тарасові джерела» з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Офіційний інтернет-портал Київської міської державної адміністрації повідомляє, що у приміщені шкільної бібліотеки презентували учнівську поетичну збірку «Душа шукає себе в слові», випуск якої був започаткований учителем української мови та літератури, заслуженим учителем України Лідією Гульвіченко.

Щороку ця збірка поповнюється новими учнівськими творами. Власні поезії, присвячені Тарасу Шевченку, декламували учні 9-го класу, переможці ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Також учні школи продекламували твори, авторами яких є випускники школи.

Крім того, у рамках свята було представлено «Дитячий Кобзар», створений у «Видавництві Старого Лева» і проілюстрований сучасною київською художницею Мариною Михайлошиною. Також відбулася тематична експозиція учнівських малюнків «Дитина і матір в творчості Т.Шевченка».

Протягом 2014 року планується провести цикл зустрічей столичних школярів із лауреатами Національної премії України імені Тараса Шевченка «Стовпи, що небо підпирають», Міську конференцію лідерів учнівського самоврядування «Актуальність ідей Тараса Шевченка для сучасного лідерського руху», Міський конкурс творчих робіт орігамі за мотивами творів Тараса Шевченка «Журавлиний клич», ХІІІ Міський конкурс читців поезії Тараса Шевченка (спільно з Національним музеєм Тараса Шевченка та Всеукраїнським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка) та інші.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1042

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді