Ми продовжуємо ознайомлювати вас із найкращим досвідом вітчизняної дошкільної освіти. Міністерство освіти і науки України представляє дошкільний навчальний заклад № 127 міста Севастополя. Пропонуємо переглянути світлини.
Міністерство освіти і науки України продовжує висвітлювати роботу кращих дошкільних навчальних закладів країни. На черзі — дитячий садок № 127 міста Севастополя.
Керівником цього дошкільного закладу є Ірина Майорова.
Починаючи з 1999 року, пріоритетним напрямком роботи дитячого садка є художньо-творчий розвиток дошкільника, який реалізується через організацію образотворчої, музично-театралізованої діяльності та діяльності у центрах етнографії та мистецтва.
Цей дошкільний навчальний заклад бере участь у різноманітних конкурсах та виставках. Його вихованці займають почесні призові місця у Всеукраїнських та міжнародних конкурсах дитячої творчості («Я хочу жити у якісному світі», «Казка мандрів», «Казкова фантазія» тощо).
Вихователі дитячого садка № 127 успішно поєднують у навчально-виховному процесі мультимедійні програми, педагогічні інновації та традиційні методи навчання. За словами педагогів, це значно підвищує ефективність розвитку дітей із різнорівневою підготовкою.
Крім того, колектив дошкільного навчального закладу № 127 нагороджено Знаком «За заслуги перед містом-героєм Севастополем».
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?