Фотоконкурс «Країна Дошкілля» від напряму «Експертус Освіта» завершено! Уже відоме ім’я переможця, який отримає річну передплату улюбленої газети працівників дошкільної освіти «Дошкілля.UA»
Шановні колеги, раді повідомити, що добіг кінця фотоконкурс «Країна Дошкілля» від тематичного напряму «Експертус Освіта»!
Упродовж місяця ви надсилали та обирали найоригінальніший знімок із вихованцями дитячого садка з понад шістдесяти чудових робіт. Підсумки підбито! І ми щиро вітаємо переможця!
Ним стала — Наталія Бульба, вихователь дошкільного навчального закладу «Червона шапочка» міста Скадовська, яка отримає річну передплату улюбленої газети працівників дошкільної освіти «Дошкілля.UA». Найближчим часом переможець конкурсу отримає листа на електронну пошту з роз'ясненням, як отримати свій подарунок.
Дякуємо всім учасникам за участь у конкурсі! Заходьте й надалі до групи «Педрада» на «Однокласниках» та стежте за наступними розіграшами чудових подарунків. До нових зустрічей!
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?