Набрав чинності Технічний регламент безпечності іграшок

Набрав чинності Технічний регламент безпечності іграшок, який встановлює вимоги до безпечності іграшок та їх обігу на території України. Документ було затверджено Кабінетом Міністрів України 11 липня 2013 року.

Набрав чинності Технічний регламент безпечності іграшок, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2013 № 515.

Технічний регламент було розроблено з урахуванням Директиви 2009/48 Європейського Парламенту та Ради від 18.06.2009 про безпечність іграшок.

Документ установлює вимоги до безпечності іграшок та їх обігу на території України. Дія Технічного регламенту поширюється на вироби, що призначені для використання у грі дітьми віком до 14 років.

У документі визначено обов’язки суб’єктів господарювання, вимоги щодо безпечності іграшок, декларація про відповідність, особливості застосування національного знака відповідності, здійснення державного ринкового нагляду та інше.

У додатках подано перелік виробів, які не вважаються іграшками відповідно до Технічного регламенту безпечності іграшок, та вимоги щодо безпечності іграшок.

Зазначений документ розміщено в експертно-правових системах «Експертус: Дошкільний заклад» та «Експертус: Школа».

Вебінар ВМДЗ

Статті за темою

Усі статті за темою

Структура системи забезпечення якості освіти

За розбудову внутрішньої системи забезпечення якості освіти відповідає керівник, а за проведення інституційного аудиту - Державна служба якості освіти. Ці дві системи тісно пов’язані між собою, оскільки критерії, за якими має проводитись самооцінювання освітньої діяльності та інституційний аудит - однакові
27111

Вступна кампанія 2025: що потрібно знати вже зараз

За якими правилами відбуватиметься вступна кампанія 2025 року, що зміниться у державній підсумковій атестації (ДПА), як держава планує з допомогою НМТ 2025 вдовольнити потреби ринку праці? Читайте далі
64

Комплекси вправ ранкової гімнастики для дітей

Пропонуємо комплекси вправ ранкової гімнастики для різних вікових груп дошкільників. Зможете скористатися інфографікою, щоб зацікавити дітей та формувати у них звичку до фізичної активності.
85

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді