У Харкові спрощено процедуру електронної реєстрації дітей у ДНЗ

Харківська міська рада спростила процедуру електронної реєстрації дітей у місцеві дитсадки. Відповідні зміни до Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади внесено за ініціативи департаменту освіти.

Департамент освіти Харківської міської ради вніс зміни до Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади. Вони спрощують процедуру видачі направлень під час масової комплектації груп у ДНЗ у квітні – травні.

Про це повідомляє офіційний сайт Департаменту освіти Харківської міської ради.

«Під час попередньої комплектації груп (квітень-травень) районні реєстратори друкуватимуть для завідувачів ДНЗ по кожній віковій групі «Списки дітей для зарахування до ДНЗ із 01 вересня поточного року». До списків додаватимуться друковані направлення на кожну дитину. У картках дітей буде змінено статус заявки на «Видано направлення», інформація про що надійде до батьків на електронну адресу», — йдеться у повідомленні.

Видача направлень буде здійснюватися завідувачами ДНЗ до 1 червня 2014 року згідно зі списками.

За підсумками проведеної роботи завідувачі повернуть районному реєстратору списки з особистими підписами батьків про отримання направлень та з відповідними примітками у разі відмови батьків від зарахування дитини в ДНЗ у поточному році тощо.  

Після обробки списків районні реєстратори внесуть зміни до статусу заявок у картах дітей на «Отримано направлення».

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230290

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4295

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14817

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді