Гурткова робота

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

У багатьох ДНЗ питання гармонійного та всебічного розвитку дітей розв’язують шляхом створення різноманітних гуртків. Як показує досвід, гурткова робота здатна настільки захопити дітей, що обрана дітьми діяльність у подальшому може стати серйозним хобі.

Зустрічайте березневе число журналу «Музичний керівник» (№ 03/2014), яке ми присвятили темі «Гурткова робота».

Зокрема, з методичних публікацій ви дізнаєтеся про секрети успіху в гуртковій роботі з дітьми за напрямами «Музична діяльність» та «Хореографія», ознайомитеся з програмою та перспективним тематичним планом хореографічного гуртка, а також схематичним планом заняття за ритміки та хореографії для старшої групи.

Ваш діловий портфель поповнить стаття «Діагностика музичних здібностей дітей середнього дошкільного віку», скориставшись якою, ви зможете дослідити на музичних заняттях рівень ваших вихованців щодо сприймання та слухання музики, співів, музично-ритмічних рухів та інструментального музикування.

Як завжди, ми заздалегідь подбали про те, щоб у вашому творчому арсеналі з’явився чудовий сценарій випускного свята. Пропонуємо вам із дітьми відвідати країну «Кольорове дитинство», потоваришувати з її цікавими персонажами, заспівати веселих пісень і розучити хореографічну композицію «Веселка».

У березні цього року в багатьох дошкільних навчальних закладах проводитимуться святкування з нагоди 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Ураховуючи це, ми вирішили відкрити для вас і ваших вихованців цікаві музичні сторінки життя славетного поета та художника: із захопливого художнього оповідання «Чи був Шевченко кобзарем?» дізнайтеся про музичний хист Тараса Шевченка та його безмежну любов до української народної пісні.

Усе це та багато іншої корисної та цікавої інформації — на сторінках березневого числа журналу «Музичний керівник».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Дидактичні ігри для дітей

Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
275516

Сходинками самоосвіти — до професійного зростання

Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
22086

Документи асистента вчителя у роботі з учнями з особливими освітніми потребами

Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень
264524

Медитація: піклуємося про ментальне здоров’я — своє і учнів

Чому медитація — проста і пасивна — стає порятунком для людини? Як саме вона впливає на наш мозок та емоції? Які техніки доступні для кожного з нас, щоб віднайти свій особистий «тихий острівець» у шаленому потоці повсякденного? Використайте прості техніки, щоб допомогти собі та навчити своїх учнів
1982

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді