Міністерство освіти і науки України відмовиться від грифування навчальної літератури для вітчизняних ЗНЗ та ВНЗ. Цю функцію буде передано новоствореній незалежній інституції та Національній академії педагогічних наук України.
Міністерство освіти і науки України (МОН) планує відмовитися від грифування навчальної літератури для вищої та середньої школи.
Про це заявив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час виступу на загальних зборах Національної академії педагогічних наук України, повідомляє МОН.
За його словами, в майбутньому міністерство відмовиться від грифування підручників. Навчальну літературу для студентів будуть схвалювати до друку вчені ради ВНЗ або академічних установ.
«Для середньої школи планується створити незалежну інституцію, щоб цим займалося не міністерство. Думаю, що частину цих повноважень ми повинні передати Національній академії педагогічних наук України», — зауважив міністр.
Як провести педагогічні читання в закладі освіти нетрадиційно? Як організувати підготовку до педагогічних читань та інтерактивну роботу під час їх проведення — читайте та використовуйте детальні алгоритм та опис у статті
З'ясуємо чинні положення щодо оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти
Дидактична гра — ефективний інструмент для розвитку дошкільнят. Якими мають бути дидактичні ігри для дошкільнят, щоб було і цікаво, і корисно? Приклади готових дидактичних ігор — у статті
Самоосвіта вихователя — рушійна сила його професійного розвитку. Які складники самоосвіти і що зробити, щоб самоосвіта не була стихійною і безсистемною — розглядаємо у статті. Скористайтеся також анкетою, щоб з'ясувати рейтинг чинників самоосвіти.
Документація асистента вчителя не остаточно унормована. Заклад освіти самостійно затверджує перелік документів на основі посадових обов'язків асистента вчителя та окремих нормативних документів і роз’яснень