Конкурентоспроможний учитель: який він?

Успішний заступник директора школи завжди прагне робити все вчасно і на високому професійному рівні. Та якими якостями він має володіти, аби все встигати? Яким інструментарієм має користуватися у своїй професійній діяльності? Переконані, що матеріали, подані в першому числі улюбленого журналу «Заступник директора школи» розкриють секрети, як ефективно планувати свою роботу, а подані зразки оформлення документації зекономлять ваш дорогоцінний час

Аби бути успішним, важливо вміти об’єктивно оцінювати свою діяльність. Як розвивати вміння педагогів рефлексувати, а також виховувати рефлексивну культуру в учнів ще з початкової школи, — читайте на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 01/2016.

Із січневих публікацій ви дізнаєтеся, як використовувати STEM-технології  в навчально-виховному процесі та формувати інженерний стиль мислення в учнів, а також як вибудувати співпрацю загальноосвітнього навчального закладу з вишем, щоб ґрунтовно підготувати учнів до вступу до нього та подальшого успішного навчання.

Упровадження інклюзивної освіти потребує готовності педагогічного колективу до роботи з такими дітьми. Аби допомогти вам забезпечити ефективний психолого-педагогічний супровід їх та навчити вчителів-предметників способів диференціації навчальних завдань, ми підготувати публікації з практичними порадами вітчизняних науковців. А також — роз’яснення щодо проходження такими учнями державної підсумкової атестації.

У цьому числі журналу практичні психологи радять, як виробити в учнів уміння обстоювати власні погляди, самостійно приймати рішення та протистояти негативному тиску ровесників. А педагоги-практики поділяться досвідом проведення всеукраїнського онлайн-проекту, який змінив шкідливі звички не одного учня.

На початку нового року всім приємно отримувати подарунки. Тож ми продовжуємо їх дарувати! Для наших відданих читачів 25 лютого пройде вебінар «Атестація педагогічних працівників у запитаннях і відповідях». Як узяти в ньому участь та поставити запитання лекторам, детально роз’яснено на шпальтах журналу. 

Читайте, збагачуйтеся ідеями, упроваджуйте перспективний досвід заступників та поради науковців на практиці, — а ми завжди чекаємо на ваші запитання та побажання щодо наповнення журналу. Адже ваша думка для нас — найцінніший орієнтир у плануванні наступних чисел журналу.

Успіхів у новому році!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27853

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42293

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді