Конкурентоспроможний учитель: який він?

Успішний заступник директора школи завжди прагне робити все вчасно і на високому професійному рівні. Та якими якостями він має володіти, аби все встигати? Яким інструментарієм має користуватися у своїй професійній діяльності? Переконані, що матеріали, подані в першому числі улюбленого журналу «Заступник директора школи» розкриють секрети, як ефективно планувати свою роботу, а подані зразки оформлення документації зекономлять ваш дорогоцінний час

Аби бути успішним, важливо вміти об’єктивно оцінювати свою діяльність. Як розвивати вміння педагогів рефлексувати, а також виховувати рефлексивну культуру в учнів ще з початкової школи, — читайте на сторінках журналу «Заступник директора школи» № 01/2016.

Із січневих публікацій ви дізнаєтеся, як використовувати STEM-технології  в навчально-виховному процесі та формувати інженерний стиль мислення в учнів, а також як вибудувати співпрацю загальноосвітнього навчального закладу з вишем, щоб ґрунтовно підготувати учнів до вступу до нього та подальшого успішного навчання.

Упровадження інклюзивної освіти потребує готовності педагогічного колективу до роботи з такими дітьми. Аби допомогти вам забезпечити ефективний психолого-педагогічний супровід їх та навчити вчителів-предметників способів диференціації навчальних завдань, ми підготувати публікації з практичними порадами вітчизняних науковців. А також — роз’яснення щодо проходження такими учнями державної підсумкової атестації.

У цьому числі журналу практичні психологи радять, як виробити в учнів уміння обстоювати власні погляди, самостійно приймати рішення та протистояти негативному тиску ровесників. А педагоги-практики поділяться досвідом проведення всеукраїнського онлайн-проекту, який змінив шкідливі звички не одного учня.

На початку нового року всім приємно отримувати подарунки. Тож ми продовжуємо їх дарувати! Для наших відданих читачів 25 лютого пройде вебінар «Атестація педагогічних працівників у запитаннях і відповідях». Як узяти в ньому участь та поставити запитання лекторам, детально роз’яснено на шпальтах журналу. 

Читайте, збагачуйтеся ідеями, упроваджуйте перспективний досвід заступників та поради науковців на практиці, — а ми завжди чекаємо на ваші запитання та побажання щодо наповнення журналу. Адже ваша думка для нас — найцінніший орієнтир у плануванні наступних чисел журналу.

Успіхів у новому році!

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Документація з цивільного захисту в ЗДО

Які документи з цивільного захисту потрібно складати у закладі дошкільної освіти? Вам на допомогу – корисна таблиця з посиланнями на нормативно-правові акти
42

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78529

Організація цивільного захисту в ЗДО

В умовах війни одне з головних завдань закладу дошкільної освіти – забезпечити безпеку учасників освітнього процесу, вжити заходів для їх захисту в разі надзвичайних ситуацій. З’ясуємо, як організувати цивільний захист у ЗДО, які завдання й обов’язки у сфері цивільного захисту слід виконати
111

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді