Оцінювання учнів на уроках музичного мистецтва

До вашої уваги пропонуємо травневе число журналу «Учитель музичного мистецтва», на шпальтах якого висвітлено непросту та відповідальну тему — «Оцінювання учнів на уроках музичного мистецтва», а також розміщено чимало цінних порад і рекомендацій.

Побачило світ травневе число журналу «Учитель музичного мистецтва», тема якого — «Оцінювання учнів на уроках музичного мистецтва». Ця тема є для вчителів непростою й відповідальною, адже оцінювання знань та вмінь учнів на уроках музичного мистецтва має сприяти пожвавленню інтересу учнів до музики в цілому та до предмета зокрема, спонукати їх до наполегливості, старанності, прагнення досягнути найліпших результатів, створити на уроках психологічно комфортну атмосферу для творчого діалогу, а ще — сформувати дружні взаємини між учителем та учнями.

На сторінках журналу ви знайдете чимало цінних порад та рекомендацій, як зробити процес оцінювання учнів максимально об’єктивним, а головне — творчим. Зокрема, ми пропонуємо вам і вашим вихованцям оцінити власні завзяття та креатив, випробувавши себе в ролі режисерів, а саме — спробувати створити музичний міні-фільм, скориставшись комп’ютерною програмою Windows Movie Maker. Як працювати в цій програмі — читайте в публікації «Створення презентаційних міні-фільмів у програмі Windows Movie Maker».

У рубриці «Путівник в історію музики» ми підготували для вас наступну серію авторських художніх оповідань про композиторів, де цього разу допитлива школярка Настуня та її бабуся — вчителька музичного мистецтва — ведуть захопливу бесіду про дитинство й юнацькі роки Сергія Рахманінова. А про самобутній талант та оперну творчість видатного італійця Джузеппе Верді читайте в конспекті уроку «У музичному світі Маестро Верді».

Як завжди, у цьому числі журналу — добірка пісень для початкової, основної та старшої школи.

Нарешті підбито підсумки конкурсу «Ми — рок-зіркова школа!». У цьому числі журналу ви знайдете інформацію про переможців та дипломантів конкурсу, а щоб дізнатися про поважне конкурсне журі, переможців та дипломантів докладніше — завітайте на офіційний сайт конкурсу. На сайті ви зможете також переглянути музичні відеопостановки переможців.

Увага!
Відтепер працювати з журналом «Учитель музичного мистецтва» стане ще цікавіше! Ексклюзивно для наших передплатників ми відкриваємо на форумі порталу освітян України «Педрада» у рубриці «Музична вітальня» спеціальну тему «Корисні додатки», де всі зареєстровані відвідувачі матимуть вільний доступ до посилань на скачування відео- та аудіоматеріалів до окремих публікацій журналу. Приємний сюрприз чекає на вас вже в цьому числі журналу «Учитель музичного мистецтва». Тож поспішайте зареєструватися!

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230328

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4305

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14824

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді