Триває проект «Шануймо Україну»

Ви активні, креативні, небайдужі до долі рідної країни і її громадян? Тоді Національний проект «Шануймо Україну» саме для Вас. У межах проекту започатковано низку заходів, конкурсів, участь у яких не лише буде цікавою та пізнавальною, а й сприятиме розвитку інтелектуального, творчого потенціалу нашої країни.

У рамках Національного проекту «Шануймо Україну», місія якого закладена в словах «об’єднати, вшанувати, зберегти, поширити, досягти», стартувала Міжнародна акція «Шануймо Україну».

Організатори Акції запрошують до активної участі в ній, а значить, і до її реалізації.

Метою Акції є утвердження духовних цінностей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, активізація державної підтримки талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників центрів дитячої та юнацької творчості, студій тощо.

Оголошено такі номінації:

— найкраща фоторобота;

— найкраще відео;

— найкраща презентація;

— найкращий літературний твір;

— найкраща пізнавальна стаття;

— найкращий мистецький твір;

— найкращий твір декоративно-прикладного мистецтва.

Окремо оголошено конкурс на найкращий логотип проекту «Шануймо Україну».

Окрім того, стартував проект «Спільні імена», який має на меті об’єднати всі організації (заклади, установи тощо) світу, які названі на честь певної величної постаті України. Що їх об’єднує? Чому названі саме так? Чим пишаються? Чим можуть поділитися? Чи не час познайомитися?

Особливу увагу організатори звертають на проект «Лідер у кожному» і створення спільноти «ТАДІГ-ЛуК» (творча, ініціативна, дослідницька, активна група), основною метою, величною місією якої розглядається побудова шляху від лідера-учня до лідера-суспільства та створення умов для цього.

Детальна інформація — на офіційному сайті.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230628

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4318

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді