Педагогів столиці навчать надавати дітям першу допомогу на воді

Як відомо, літні канікули школярів — це, перш за все, відпочинок біля водойм. Аби уникнути нещасних випадків, у Києві на базі ДСНС проведуть навчання для вчителів столичних шкіл та вихователів таборів щодо надання першої допомоги дітям у разі нещасних випадків на воді.

Учителів столичних шкіл та вихователів таборів навчать надавати дітям першу допомогу на воді. Про це під час робочої наради повідомив заступник директора — начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища Сергій Рюмшин, повідомляє офіційний інтернет-портал Київської міської державної адміністрації.

«У нас на все місто 115 рятувальників. І під час купального сезону, особливо на період функціонування пришкільних таборів, ми повинні подбати про безпеку дітей на водних об’єктах. Тому, окрім постійних інструктажів правил поведінки на воді, ми на базі ДСНС готові провести навчання для вчителів щодо надання першої допомоги дітям у разі нещасних випадків на воді. Вважаю, що такими навичками повинні володіти як вчителі фізкультури, так і класні керівники», — наголосив посадовець.

Керівник управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді і спорту Микола Кучинський зауважив, що у навчальних закладах столиці наразі працює 95 пришкільних таборів, у яких перебуває 6 тис. 750 дітей.

«Зрозуміло, що без купання у водоймах літній відпочинок уявити неможливо. Аби уникнути нещасних випадків, ми постійно проводимо роз’яснювальні роботи з викладачами, вихователями, батьками і дітьми. Діти правила знають, але не завжди їх дотримуються. Тому у такій справі мало освітянських зусиль, необхідні злагоджені дії усіх: і школи, і громади, і міліції», — зазначив керівник управління професійної освіти.

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аналізувати урок вчителя

Урок — це творча майстерня вчителя і лабораторія керівника. Після аналізу відвіданого уроку народжуються нові ідеї й задуми щодо поліпшення освітнього процесу.
230575

10 принципів, які допоможуть вчителю працювати ефективніше

Коаліція з питань шкільної та освітньої психології США сформувала принципи ефективної роботи вчителів, складені на основі психології взаємодії вчителя з учнями. У статті дізнаєтесь про принципи соціальної взаємодії, мотивацію, а також як створити дружній мікроклімат, який сприятиме ефективному навчанню.
4316

Обдаровані діти у початковій школі: виявлення та етапи роботи

Дітей невтомно називають національним надбанням та майбутнім країни. А обдарованих дітей визнають основним творчим та інтелектуальним потенціалом. У роботі з обдарованими дітьми та розвитку обдарованості загалом більше питань, ніж відповідей
14839

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді