За спільної ініціативи Міжнародного центру фінансово-економічного розвитку (Експертус) та журналу «Держзакупівлі» було проведено вебінарі «Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді». Експерти обговорили Закон України «Про здійснення державних закупівель», який набрав чинності 20 квітня.
29 травня 2014 року відбувся вебінар «Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді» за участю заступника начальника відділу моніторингу ризикових операцій Управління моніторингу ризикових операцій та державних закупівель Держфінінспекції Ярослави Дубрової.
У програмі було розглянуто такі теми, як:
- зміни у законодавстві про державні закупівлі
- процедури державних закупівель: нові правила здійснення
- перевірка замовників органами державної фінансової інспекції.
Крім того, у програмі було відведено час для відповідей представника Державної фінансової інспекції та експерта з питань держзакупівель на запитання учасників вебінару.
Переглянути вебінар Ви можете за умов придбання платного доступу.
Інформація про умови придбання та отримання доступу — у Департаменті освітніх програм Експертус
тел.: 0 (44) 586-56-06
e-mail: seminar@Експертус.com.ua
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?