Експерти обговорили особливості нового закону про державні закупівлі

За спільної ініціативи Міжнародного центру фінансово-економічного розвитку (Експертус) та журналу «Держзакупівлі» було проведено вебінарі «Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді». Експерти обговорили Закон України «Про здійснення державних закупівель», який набрав чинності 20 квітня.

29 травня 2014 року відбувся вебінар  «Новий закон про державні закупівлі: запитання і відповіді» за участю заступника начальника відділу моніторингу ризикових операцій Управління моніторингу ризикових операцій та державних закупівель Держфінінспекції Ярослави Дубрової.

У програмі було розглянуто такі теми, як:

  • зміни у законодавстві про державні закупівлі
  • процедури державних закупівель: нові правила здійснення
  • перевірка замовників органами державної фінансової інспекції.

Крім того, у програмі було відведено час для відповідей представника Державної фінансової інспекції та експерта з питань держзакупівель на запитання учасників вебінару.

Переглянути вебінар Ви можете за умов придбання платного доступу.

Інформація про умови придбання та отримання доступу — у Департаменті освітніх програм Експертус
тел.: 0 (44) 586-56-06
e-mail: seminar@Експертус.com.ua

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Протокол засідання атестаційної комісії

Сьогодні атестація педагогів відбувається відповідно до нової редакції Положення про атестацію педагогічних працівників. Згідно з цим Положенням, засідання атестаційної комісії оформляються протоколом. Хто за нього відповідає, які дані він повинен містити, як скласти Протокол засідання атестаційної комісії – читаємо далі.
1038

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді