Міністерство освіти і науки України звернулося з листом до органів управління освітою та керівників навчальних закладів з проханням спростити умови прийому до дошкільних навчальних закладів дітей, які прибули з Донецької та Луганської областей.
З огляду на надзвичайні події, що відбуваються на Донеччині та Луганщині, Міністерство освіти і науки України просить органи управління освітою та керівників навчальних закладів спростити процес прийому до дошкільних навчальних закладів дітей, які прибули з цих областей.
Про це йдеться у листі Міністерства освіти і науки України «Щодо прийому до дошкільних навчальних закладів дітей, які прибули з Донецької та Луганської областей на постійне або тимчасове проживання до інших населених пунктів України» від 12.06.2014 № 1/9-310.
Згідно з документом органи управління освітою та керівники навчальних закладів можуть приймати дітей до ДНЗ без попередньої електронної реєстрації, а у разі відсутності свідоцтва про народження дитини, мають сприяти батькам у його поновленні.
Зазначений документ розміщено в експертно-правовій системі «Експертус: Дошкільний заклад».
Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
Чому в конфлікті з однолітками дитина поводиться як жертва або агресор? Як реагувати у разі конфлікту малюка з іншими дітьми?