Добігає кінця цикл семінарів щодо залагодження конфліктних ситуацій у ДНЗ

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Завершується цикл семінарів щодо уникнення та вирішення конфліктних ситуацій, який було проведено у Львові для завідувачів і вихователів дитячих садків. Учасники навчання протягом чотирьох тижнів мали змогу обговорити актуальні питання залагодження конфліктів у дошкільних навчальних закладах.

27 червня у Львові завершується цикл семінарів на тему «Методичні рекомендації щодо уникнення та розв’язку конфліктних ситуацій у дошкільних навчальних закладах».

Починаючи з 3 червня, протягом чотирьох тижнів завідувачі та вихователі дитячих садків відвідали цикл семінарів щодо уникнення та вирішення конфліктних ситуацій у ДНЗ.

«Те, що ми не вміємо розгледіти та виявити конфлікти, коли вони ще в зародку, є великою проблемою. Коли ми навчимося визначати можливі конфлікті ситуації, бачити та аналізувати подразники суперечок, коли матимемо спеціальні алгоритми дій у різноманітних суперечних та конфліктних випадках, коли зможемо навчити наших дітей ще змалку правильно реагувати на такі ситуації — тоді в нашому суспільстві буде набагато менше непорозумінь та сварок», — зазначили в управлінні освіти Львівської міської ради.

Для ефективної роботи семінару всім учасникам було попередньо надіслано корисні матеріали та веб-посилання з проблеми «Конфлікт. Конфліктні ситуації».

«Завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів виконують важливу роль у формуванні дитини. Тому надзвичайно важливим є високий рівень професіоналізму, педагогічних навиків працівників дошкільних навчальних закладів», — вважає заступник начальника управління освіти Львівської міської ради Оксана Росипська.

Сьогодні, 27 червня, відбудеться підбиття підсумків навчання та урочисте завершення курсів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Безпечне освітнє середовище закладу освіти

Що таке безпечне освітнє середовище, його ознаки та принципи? Як забезпечити психологічно безпечне середовище? Які заходи необхідно впровадити у вашому закладі освіти — читайте у статті.
124817

Типи організації освітньої діяльності в дошкіллі: що нового

У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
1658

Комплектування груп у дошкільному закладі: вивчаємо вимоги

До кінця серпня керівник дошкільного закладу має остаточно сформувати всі групи вихованців. З’ясуємо, як Закон про дошкільну освіту та інші нормативні документи врегульовують питання комплектування різних видів груп, їх граничної наповнюваності. Усе розклали для вас по поличках
75557

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді