Завершується цикл семінарів щодо уникнення та вирішення конфліктних ситуацій, який було проведено у Львові для завідувачів і вихователів дитячих садків. Учасники навчання протягом чотирьох тижнів мали змогу обговорити актуальні питання залагодження конфліктів у дошкільних навчальних закладах.
27 червня у Львові завершується цикл семінарів на тему «Методичні рекомендації щодо уникнення та розв’язку конфліктних ситуацій у дошкільних навчальних закладах».
Починаючи з 3 червня, протягом чотирьох тижнів завідувачі та вихователі дитячих садків відвідали цикл семінарів щодо уникнення та вирішення конфліктних ситуацій у ДНЗ.
«Те, що ми не вміємо розгледіти та виявити конфлікти, коли вони ще в зародку, є великою проблемою. Коли ми навчимося визначати можливі конфлікті ситуації, бачити та аналізувати подразники суперечок, коли матимемо спеціальні алгоритми дій у різноманітних суперечних та конфліктних випадках, коли зможемо навчити наших дітей ще змалку правильно реагувати на такі ситуації — тоді в нашому суспільстві буде набагато менше непорозумінь та сварок», — зазначили в управлінні освіти Львівської міської ради.
Для ефективної роботи семінару всім учасникам було попередньо надіслано корисні матеріали та веб-посилання з проблеми «Конфлікт. Конфліктні ситуації».
«Завідувачі та вихователі дошкільних навчальних закладів виконують важливу роль у формуванні дитини. Тому надзвичайно важливим є високий рівень професіоналізму, педагогічних навиків працівників дошкільних навчальних закладів», — вважає заступник начальника управління освіти Львівської міської ради Оксана Росипська.
Сьогодні, 27 червня, відбудеться підбиття підсумків навчання та урочисте завершення курсів.
Чи не найбільше запитань, які надходять до нашого видавництва, стосуються оплати праці педагогів та педагогічного навантаження. Розглянемо найпоширеніші. Відповіді — за матеріалами журналу "Практика управління закладом освіти"
З’ясуємо, як змінилося педагогічне навантаження працівників закладів дошкільної освіти після набрання чинності новим Законом про дошкільну освіту, як співвідноситься педагогічне навантаження і робочий час. Ознайомтеся з таблицею, у якій ми порівняли нинішній обсяг педнавантаження працівників ЗДО з тим, що був раніше
Ознайомтеся зі змістом та основними вимогами Інструкції з діловодства у закладах загальної середньої освіти. Акцентуємо увагу на тому, що потрібно знати керівнику закладу
З’ясуємо, що таке строковий трудовий договір і чому навколо нього стільки суперечок: варто чи ні його укладати, хто від цього виграє, хто програє, наскільки він є корисним для працівника чи роботодавця
З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок